طالع بینی متولدین سال میمون

مشخصات متولدین سال میمون

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

طالع بینی سال تولد میمون

اگر در سال 1431 به دنیا آمدید ، شما متولد سال میمون می باشید و خصوصیات منحصر به فردی دارید.

طالع بینی سال میمون

خصوصیات سال میمون

متولدین سال میمون معمولا حیله باز می باشند. دربین دیگر نمادها کمی عجیب و غیر عادی می باشد. اکثر اوقات متولد سال میمون در حال بدجنسی و شیطنت می باشد، او شوخ طبع و موذی است و دائم در حال مسخره بازی می باشد ولی شوخی هایش غیر مستقیم است و طرف مقابل را فریب می دهد.

متولد سال میمون کاملا اجتماعی می باشد و اهل معاشرت است و در ظاهرش با همه ارتباط میگیرد ولی این ارتباط برقرار کردن هم نوعی حیله می باشد. متولدین سال میمون در کل خودپسند می باشند.

میمون خیلی مردم دار می باشد و همیشه نظرهای منفی ای که درباره دیگران دارد پشت محبتی الکی و ظاهری پنهان خواهد کرد.

متولد سال میمون خودش را از همه برتر میداند و کسی را قبول ندارد و این یعنی موجودی مغرور است. میمون خیلی روشنفکر است و همیشه دنبال دانستن می باشد. متولد سال میمون علاقه دارد همه چیز را ببیند و بفهمد و همه را برای خودش توضیح میدهد او همیشه از اخبار دنیا آگاه می باشد.

میمون سواد دارد و حافظه او خیلی قوی می باشد ، متولد سال میمون میتواند هرچیزی که دیده، خوانده و یا شنیده است را به یاد آورد، همین خاصیت به او خیلی کمک میکند چون اصولا ذهن میمون پریشان می باشد.

متولد سال میمون همیشه خلاق است و برای همین همیشه کارهایش را با سرعت خوبی به انجام می رساند. ولی وقتی تصمیم جدیدی دارد سریع باید شروع کند در غیر این صورت دیگر شروع نخواهد کرد و هیچ تلاشی نمیکند.

میمون خیلی باهوش است و توانایی فریب دادن دیگران را دارد، متولد سال میمون حتی توانایی فریب دادن اژدها با آن همه توانایی و نیرو را دارد. حتی مقابل ببر می ایستد و او را با بی رحمی آزار میدهد.

میمون بجز حیله گر بودن بسیار سیاستمدار می باشد و در بدترین موقعیت خودش را از گرفتاری نجات می دهد. متولد سال میمون همیشه خود سر می باشد و به خودش حق انتخاب می دهد و اجازه نخواهد داد چیزی به او تحمیل شود. میمون برای انجام هرکاری آماده می باشد و برای رسیدن به هدفش هرکاری میکند. به هیچ وجه از دروغگویی و دو رویی کردن دوری نمیکند و شخصیت خودش را هم زیر پا خواهد گذاشت، متولدین سال میمون خیلی کم پیش می آید دستشان رو شود.

در هر صورت با همه اینها متولد سال میمون باز هم دلربا می باشد و رمز و راز این کارها را خوب می داند و هیچ کس نمی تواند جلوی او را بگیرد. میمون خیلی فرصت طلب می باشد و همیشه بخت یارش می باشد و فرصت های خوبی برایش درست میکند. میمون بر خلاف خصوصیات منفی ای که دارد مثله دروغگویی، غرور،نداشتن وجدان و ریاکاری ، باز هم به خاطر داشتن هوش بالایی که دارد همه او را می پسندند.

میمون به خاطر داشتن زیرکی و مهارت در تجارت موفق می باشد و برای شراکت عالی می باشد. برای کارهایی که نیاز به تصمیم گیری سریع دارد بسیار خوب می باشد. میمون در سیاست و تجارت و صنعت موفق خواهد بود. او در صورتی که درس بخواند در هرکاری که وارد شود موفق است.

اگر دست میمون در کاری که انجام می دهد باز باشد ، سریع تر به شهرت میرسد. فقط پرگو بودن موفقیت میمون رو تحت تاثیر قرار میدهد، چون باتمام جذابیتی که دارد با پرحرفی دیگران را خسته خواهد کرد.

با وجود مشکلات مالی ، میمون از فرصت های زندگی خوب استفاده می کند، ولی در رابطه عشقی با جنس مخالف موفق نیست.

میمون چون روحیه شاد دارد، راحت دچار عشق می شود ولی خیلی زود خسته خواهد شد و عشق تازه ای پیدا میکند. ولی هیچ وقت چیزی که میخواهد پیدا نمیکند.

شاید میمون خیلی پر شور باشد ولی انتقاد پذیری او خیلی زود شور و حرارت عشق را از بین می برد. میمون خیلی خوب می تواند به بدبختی ها لبخند بزند و برای همین زود از غصه رها خواهد شد. میمون اگر ازدواج کند فرزندان زیادی خواهد داشت.

میمون در کودکی شاد می باشد، در جوانی نامید و غم دار می باشد و نقشه های وی بیشتر ناکام می ماند، دوران پیری میمون با وجود اینکه با آرامش خواهد گذشت اما از تنهایی عذاب میکشد و بیشتر دور از خانواده می باشد و در تنهایی فوت خواهد کرد.

همچنین بخوانید:  فال عطسه ، بر اساس روز و ساعت


طالع بینی سال میمون

حافظه ی آنها در اسامی نیز عالی است اما برای پیدا کردن آدرس عملکرد خوبی ندارند. باوفاترین فرد دنیا می باشند. اگر کسی مطیع او باشد ، برایش فداکاری می کند.

در طالع بینی متولدین سال میمون بارها گفته شده که آنها فتنه انگیز و ماجراجو هستند و هرگز به دام نمی افتند. غیر معمولی اند ، هرگز استثنا قایل نمی شوند ، یکدفعه موضوعی را کاملا فراموش می کنند.

اگر از کسی بدی ببینند ، بالاخره یک روزی از او انتقام می گیرند. خودشان را از همه بالاتر می دانند و حق هم دارد. دوست دارند همه چیز جهان را بدانند و بشنوند و ببینند.

آنها بسیار روشنفکر و پیش افتاده اند. بسیار انسان های منطقی و عادل و با انصافی هستند و اگر کسی برای آنها کاری انجام دهد ، جان خود را فدایش می کنند.

متولدین سال میمون بهترین مهمان نوازی را انجام می دهند. اکثرا نارو دیده اند و به همین جهت بدبین بوده و خیلی سخت به کسی اعتماد می کنند. در تمام عمر شاداب و بذله گوی می باشند.

آنها در عشق بسیار دوست داشتنی اند و به هر کاری که دست بزنند موفق خواهند بود. دارای باطنی قوی و امین می باشند.

وقتی پای شرافت و وجدان در میان باشد ، آنها به قدری صادق و راستگو بوده و شهامتی از خود نشان می دهند که موی بر اندام اطرافیان راست می شود.

دیگر طالع بینی ها درباره متولدین سال میمون چه می گویند؟

طالع بینی یونانی درباره متولدین سال میمون چنین گفته است

فال میمون

فال میمون

فال میمون یا monkey مخصوص عزیزانی است که در سال میمون به دنیا آمده اند ، گاهی می توانید با مطالعه سال تولد فردی که قصد دارید با او آشنایی نزدیک تری پیدا کنید ، مثلا ازدواج یا دوستی یا همکاری نزدیک ، از خلق و خوی آن اطلاعات بیشتری بدست آورید لذا اینجاست که فال و طالع بینی سال تولد فرد می تواند تا حد بسیار زیادی اسرار درونی وی را برایتان آشکار کند.

متولدین سال میمون خصوصیات بسیار خاص و جذابی دارند.

اگر بخواهیم شاخصه های اصلی متولدین سال میمون را در فال آنها بیابیم می توانیم به مورد های زیر اشاره ای داشت:

خصوصیات سال میمون حیوان سال تولد

خصوصیات سال میمون حیوان سال تولد

بهترین فرد دانا و وارد برای هر کاری هستند و بهترین گزینه برای مشورت کردن با آنها می باشند. پاک اما کم پول اند ، با وجدان و شریف و بهترین قاضی می باشند. از همه چیز دنیا با اطلاع هستند ولی گاهی بدشانسی می آورند.

اکثرا اوقات گرفتاری مالی و عشقی دارند اما سرشار از سکس و شهوت و عاطفه و محبت اند. آنها یک رفیق خوشمزه و سرگرم کننده می باشند.

همیشه حق را به حق دار می دهند ، لوطی و جوانمرد و با گذشت می باشند. از نظر عاطفی بدشانس هستند ، آنها می توانند با حیله ، دنیا را سر انگشت خود بچرخانند.

لایق کارهای تجارت ، ریاست و سیاست هستند. گاهی برای پیشرفت در کار از دروغ استفاده می کنند اما بسیار باوجدان می باشند.

یک متولد سال میمون فقط کارهای بزرگ و عالی را انتخاب می کند. زود عاشق می شود و زود هم فراموش می کند. حلال بزرگترین و پیچیده ترین مسئله های دنیا از هر نظر هستند.

طالع بینی سال میمون

طالع بینی سال میمون

متولدین سال میمون ، بسیار شوخ طبع و شیطان و بانمک هستند. آنها دارای هوش و حافظه عجیب و قوی هستند. جذاب و دلربا و سکسی نیز می باشند ، دلیر و شجاع و نترس و بسیار با شهامت هستند.

اکثر متولدین سال میمون پر حرف و وقت گذران اند و اهل بطالت می باشند. جاه طلبی و سیاستمداری نیز از خصوصیات بارز متولدین این ماه است.

خصوصیات سال میمون حیوان سال تولد

خصوصیات سال میمون حیوان سال تولد

طالع بینی هندی متولدین سال میمون

همانطور که می دانید هندی ها دستی بر طالع بینی های دقیق دارند که گاهی هم از طالع بینی های چینی استفاده کرده و با تغییر در بهتر شدن آن اقدام می کنند.

در زیر طالع بینی هندی درباره سال میمون را از کتابی آوردیم که ممکن است برایتان جذاب باشد.

طالع بینی هندی سال میمون

طالع بینی هندی سال میمون

monkey astrology , monkey astrology , monkey horoscope , horoscope

طالع بینی هندی سال میمون

طالع بینی هندی سال میمون

طالع بینی هندی سال میمون

طالع بینی هندی سال میمون

طالع بینی هندی سال میمون

طالع بینی هندی سال میمون

طالع بینی چینی که درست ترین فال و طالع بینی ها را در موارد بسیار گسترده ای ارائه کرده ، درباره متولدین سال میمون اینچنین نوشته است:

همچنین بخوانید:  فال انبیاء

برخی از خصوصیات جزئی متولدین سال میمون

رنگ سال میمون: زرد
حیوان سال میمون: ببر
گُل سال میمون: قاصدک
درخت سال میمون: چنار
رایحه سال میمون: یاسمین
گیاه سال میمون: آویشن
طعم سال میمون: شیرین
ادویه سال میمون: دارچین
جواهر تولد سال میمون: چشم گربه ای
فلز سال میمون: طلا
عدد شانس سال میمون: 10
آلت موسیقی سال میمون: گیتار

بهترین جفت

برای سال میمون ، بهترین مسابقه: مار
بهترین گروه: موش ، اژدها
ناسازگار: ببر

مشاهیری که متولد سال میمون هستند

دالایه، کاپیتان کوک، میشل مورگان، مارکی دوساد، ترومن، الیزابت تیلور از جمله مشهورترین متولدین سال میمون هستند.

شغل های مناسب متولدین سال میمون

میمون ها درصد کمی هستند که شغل ثابت دارند. کارگزار بورس، تاجر، دلال، فیلم ساز، نویسنده معروف، نماینده سیاست، کلاهبردار، سفته باز، مغازه دار، شیاد از جمله شغل هایی هستند که متولدین سال میمون به خوبی در آن می درخشند.

متولدین ماه های سال میمون

فروردین: زن های سنگین وزن، دوری کنید.
اردیبهشت: میمون بی آزار می باشد، او خیلی دلربا و بدون ایراد می باشد.
خرداد: میمون پر جنب و جوش است، او غذای کلم با سیب زمینی درست خواهد کرد.
تیر: میمون ملوس می باشد، آسیبی برای شما ندارد تا زمانی که منافعش حفظ شود.
مرداد: میمون پر کاری است و با شور این میمون پلنگ را از دمش جدا میکند.
شهریور: این میمون دست آموز است او خیلی کمتر از بقیه میمون ها فکر میکند.
مهر: این میمون بند باز است، او همیشه درحال حفظ تعادلش می باشد و خطر سقوط او را تهدید خواهد کرد.
آبان: این میمون وجدان ندارد، او خیلی پر حقه می باشد.
آذر: میمون نگهبان است، اجازه دهید کار خودش را بکند.
دی: این میمون دقیق می باشد، ولی باز هم همه چیز برایش به شرایط بستگی دارد.
بهمن: این میمون درون گرا است، او هیچ وقت دستش را رو نخواهد کرد.
اسفند: این میمون خلاق می باشد، او بلد است در اعماق آب چگونه شنا کند.

همچنین بخوانید:  فال حافظ روزانه ، بر اساس ماه تولد

رابطه عاطفی زن متولد سال میمون با دیگر سال ها

متولدین سال میمون با سال موش: این دو کنار هم زندگی شادی دارند، مرد موش عاشق میمون می شود و همیشه اشتباه های او را ندیده میگیرد.
متولدین سال میمون با سال گاو: شیفته میمون می شود، گاو خیلی گذشت دارد، اشتباهات میمون را نادیده میگیرد، اما این موضوع خودش را آزار میدهد.
متولدین سال میمون با سال ببر: مشکله، ولی امکان هم دارد، فقط ببر باید به ماجراجویی هایش برسد، خانم میمون هم بلد است با دلربایی او را سمت خودش بکشد.
متولدین سال میمون با سال گربه: رابطه جالبی است، از کنار هم بودن لذت می برند.
متولدین سال میمون با سال اژدها: خوبه، میمون همیشه راه کار و نصیحت های خوب برای او دارد، در مقابل اژدها هم او را مورد حمایت قرار میدهد.
متولدین سال میمون با سال مار: فقط در صورت با هوش بودن، میتوان این رابطه را ادامه داد.
متولدین سال میمون با سال اسب: خوب نیست، چون همدیگر را درک نخواهند کرد.
متولدین سال میمون با سال بز: شاید میمون تحمل کند، ولی آیا این رابطه عاقلانه است؟
متولدین سال میمون با سال میمون: شریک خوبی هستند، کنار هم خیلی خوب پیشرفت خواهند کرد.
متولدین سال میمون با سال خروس: میمون به راحتی از خروس بهرمند می شود، ولی خروس از میمون و بودن کنارش ناراضی است و خوشبخت نیست، میمون هم ناراضی است.
متولدین سال میمون با سال سگ: شاید بشود، ولی دوام ندارد چون هر دو بدبین می باشند.
متولدین سال میمون با سال خوک: چرا که نه، میمون دائم از مرد خوک تعریف خواهد کرد.

همچنین بخوانید:  فال تاروت 10 کارتی ، کامل ترین فال تاروت

رابطه عاطفی مرد متولد سال میمون با دیگر سال ها

متولدین سال میمون با سال موش: یک رابطه خوب می باشد، زن موش از میمون سوال می پرسد و زندگی خوب و شادی دارند.
متولدین سال میمون با سال گاو: عاشق میمون خواهد بود، میمون باهوش است و خودش را گرفتار نمیکند.
متولدین سال میمون با سال ببر: بدون وجود دردسر نخواهد بود، میمون زن ببر را منحرف میکند.
متولدین سال میمون با سال گربه: یک خانه زیبا باعث میشود میمون خیلی چیزها را نادیده بگیرد.
متولدین سال میمون با سال اژدها: امکان دارد، میمون دلرباست و خوب نقش بازی میکند، نا امید می شود ولی بروز نخواهد داد.
متولدین سال میمون با سال مار: امکان پذیر خواهد بود، همه چیز با نظر میمون است، خوبه بر شرطی که میمون بخواهد.
متولدین سال میمون با سال اسب: نه، اسب احساسات پاک لازم دارد و فریب را دوست ندارد.
متولدین سال میمون با سال بز: اگر میمون پول داشته باشد خوبه، زن بز میمون را سرگرم میکند.
متولدین سال میمون با سال میمون: شریک خوبی هستند، کنار هم خیلی خوب پیشرفت خواهند کرد.
متولدین سال میمون با سال خروس: میمون، خروس را دائم مسخره خواهد کرد، نکته اینجاست که خروس نخواهد فهمید.
متولدین سال میمون با سال سگ: خوب نیست، سگ آرمان گرا می باشد و کنار میمون رنج میکشد.
متولدین سال میمون با سال خوک: امکان دارد، میمون راحت خوک را فریب می دهد، ولی برای میمون اذیتی ندارد و خیلی به خوک فکر میکند.

همچنین بخوانید:  فال تاروت عشقی روزانه

تبریک سال میمون

شاید تصاویری بخواهید برای تبریک سال میمون ، لذا در قسمت زیر برایتان عکس هایی در خصوص تبریک سال میمون درج می کنیم ، هرچند هر ۱۲ سال یکبار مورد نیاز می شود و نماد میمون نمادی است که می توانید برای تبریک ، به خوبی از آن استفاده کنید.

همچنین برای دریافت متن یا اس ام اس تبریک عید نوروز می توانید روی لینک بزنید. روی ما حساب کنید.

سال میمون مبارک

سال میمون مبارک

مشخصات متولدین سال های دیگر را هم ببینید

حیوان سال تولد حیوان سال تولد
سگ
سگ
بز
بز
موش
موش
خروس
خروس
خوک
خوک
مار
مار
اژدها
اژدها
اسب
اسب
خرگوش
خرگوش
میمون
میمون
گاو
گاو
ببر
ببر

فال لنورماند

فال لنورماند یک فال فرانسوی بسیار اصیل است که.

بسیاری در جهان هستند که هنوز فال لنورماند را نمی شناسند ، آنهایی که از فال لنورماند گیلد استفاده کردند می گویند یکی از بهترین فال های عمرشان را تجربه کردند که باعث تعجب آنها شده است.

اگر قصد دارید درباره فال لنورماند بیشتر بدانید اینجا عضو کانال ما شوید.

برای امتحان کردن فال لنورماند ، روی تصویر زیر ضربه بزنید

فال لنورماند

کلید واژه هایی که برای رسیدن به طالع بینی سال تولد یا همان سمبل سال تولد در این مجموعه استفاده می شود اینها هستند : فال تولد - فال سال تولد - حیوان سال تولد - سال چه حیوانی است - سال چه حیوانی هستید؟ - سال تولد چه حیوانی است - سال موش - سال ببر - سال گاو - سال گربه - سال اژدها - سال مار - سال اسب - سال میمون - سال بز - سال خروس - سال خوک - سال سگ و غیره ، اینکه از گوگل یا دیگر موتورهای جستجوی مستقیم با سرچ واژه ای این چنینی وارد شدید تا متوجه شوید سال تولد شما برای چه حیوانی است یا به عبارتی حیوان سال تولد شما کدام است

یه عالمه برنامه فال و طالع بینی🌬 رو داخل موبایلت📲 داشته باش 🚀

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2012 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای mojsavar.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:mojsavar.ir